O inwestycji

PARK PUŁASKIEGO W OTWOCKU

Położenie inwestycji przy zbiegu ulic Andriollego i Pułaskiego, w niedużej odległości od centrum Otwocka i sąsiedztwie rewitalizowanego Parku Miejskiego oraz miejsc użyteczności publicznych, jest jedną z największych jej zalet. W najbliższej okolicy znajdują się zarówno sklepy, szkoły i punkty usługowe, jak i miejsca rekreacji oraz wypoczynku. Dla miłośników natury lokalizacja oferuje bliskie sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Inwestycja obejmuje budowę czteropiętrowego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym. Projekt architektoniczny przewiduje 21 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 95 m2. Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras.

Opłaty eksploatacyjne obniżymy wytwarzając własną zieloną energię!

W tym celu na dachu umieszczone zostaną panele fotowoltaiczne, które umożliwią korzystanie z energii elektrycznej przekształconej z energii słonecznej. Prąd wyprodukowany w instalacji wykorzystany zostanie do pokrycia bieżących potrzeb części wspólnych budynku.

Realizacja przedsięwzięcia została powierzona doświadczonej firmie legitymującej się obszernymi referencjami, której wybór poprzedzony był wieloetapowym postępowaniem konkursowym. Standard wykonania prac budowlanych zweryfikowany został na podstawie wcześniejszych realizacji i daje rękojmię wysokiej jakości wykończenia budynku.

Zakończenie prac budowlanych planowane jest do końca sierpnia 2020 roku. Termin, do którego nastąpi przeniesienie prawa własności nieruchomości to kwiecień 2021 roku.